LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Ka ngel bebe, e papjekur”/ Beniada dhe Arjola thashetheme për Beatrix

13 Nëntor 2021, 13:30, Lifestyle CNA
“Ka ngel bebe, e papjekur”/ Beniada dhe Arjola thashetheme për

Pas takimit të Kledit dhe Beatrix, banorët kanë vijuar me komentet rreth sjelljes së saj. Trixa u shpreh se është ndierë në siklet pas ftesës së marrë nga Kledi, pasi kishte kuptuar se ky i fundit kishte një tërheqje ndaj saj.

Sot Arjola dhe Beniada kanë komentuar sjelljen e saj ndaj Kledit. Sipas dy vajzave Beatrix është e papjekur dhe sillet si një fëmijë. ?E kuptoj, ka ngel bebe?, ka thënë Arjola.

?Është e vogël. Edhe pse është 27 vjeç sillet si 20. Mosha nuk e bën pjekurinë?, është shprehur Beniada.

Ndërkohë Kledi nga ana tjetër ka thënë se nuk e dinte që jo ishte vënë në siklet për këtë arsye.

?Ai është problem Nuk doja ta veja në siklet gocën. Kur e kamdëgjuar që është në siklet. Kur thashë që unë pëlqej Triksën, e paskam vënë në siklet dhe nuk e dija. Nuk i njoh mirë njerëzit?, shprehet Kledi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga