LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pse Zot nuk më more mua”/ Hyseni humb njeriun e dashur

14 Nëntor 2021, 09:29, Lifestyle CNA
“Pse Zot nuk më more mua”/ Hyseni humb njeriun e dashur

Hysenit, ish konkurentit të emisionit “Përputhen”, i cili bëri bujë të madhe pas publikoi incizimet e Alvisës gjatë ?Përputhen Prime? i ka ndodhur një fatkeqësi.

Me anjën e një postimi në Instastory ai ka treguar se një shok shumë i afërt me të ka ndërruar jetë.

Në postimin e parë Hyseni postoi një shirit të zi dhe shkruan- ?Përse Zot nuk me more mua. Të pushoftë zemra në paqe zemra e vëllait?.

Ndërkohë në potimin e dytë ai ka pubikluar një foto krahë shokut të tij dhe shkruan: ?Ti ishe vëllai im, shoku im, mësuesi im, unë me ty krenohesha. Përse jeta është kaq e padrejtë? Zoti të mori pranë vetës. edhe gurët qajnë për ty vëlla”./CNA.al

Lajmet e fundit nga