LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bleona rikthehet në Shqipëri/ Ja në cilin program televiziv do e shohim si opinioniste

13 Nëntor 2021, 18:28, Lifestyle CNA
Bleona rikthehet në Shqipëri/ Ja në cilin program televiziv do e

?Love Story? do të nisë transmetimin në Tv Klan më datë 15 nëntor, në orën 20:10.

Përgjatë këtyre javëve produksioni ka zbuluar pak nga çfarë do të shohim të hënën në ekran, që nga Love Story Daily e deri te emrat e njohur që do jenë pjesë.

Faqja zyrtare e Love Story në Instagram ka treguar dhe emrin e opinionistit të tretë. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Bleona Qeretin.

Këngëtarja shqiptare rikthehet në Tiranë pas një periudhe të gjatë mungese, por këtë herë është dashuria ajo që e sjell në vendlindje./CNA.al

Lajmet e fundit nga