LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas eleminimit rrëfehet Graniti: Fifi nuk ka qenë penalizimi im

14 Nëntor 2021, 11:43, Lifestyle CNA

Para dy ditësh i eleminuari i rradhës nga shtëpia më e famshme e momentit ?Big Brother Vip? ishte Graniti.

Ish futbollisti ka qenë një nga konkurentët më të përfolur edhe për shkak të afrimitetit me Fifin. Publiku dhe banorët e tjerë brenda menduan se mes tyre do lindte një histori dashurie por Graniti me vonë rrëfeu se Fifin nuk mund ta shohë dot më shumë se shoqe. Madje ai tregoi se ka një dashuri jashtë shtëpisë.

I ftuar në ?Fun Club? Granit ka rrëfyer se cila ka qenë arsyeja që ai është penalizuar. Aiu ka treguar se nuk është penalizuar nga Fifi por sepse ka hyrë në shtëpi pa asnjë lloj skenari.

?Të them të drejtën, mqs e kam parë e nga jashtë. Nuk më ka penalizuar Fifi por fakti që hyra brenda pa asnjë skenar?, është shprehur Graniti.

Kjo është kundërshtuar nga opinionistja Fatma.

Pjesë nga biseda:

Fatma: Në fakt unë penalizimit tënd i jap emrin Fifit. Është pak hipokrizi ta themi këtë ?e bëjmë pa skenar?. Sepse ti e ka një bosh në kokë. Penalizimi më i madh ka qenë sepse ti nuk ke luajtur kurrë vetë. Ka luajtur Fifi për ty.

Graniti: Javët e para unë jam zgjedhur si i preferuari i publikut, dhe kjo tregon se nuk jam penalizuar.

Fatma: Mendoj se kjo të ka ngatëruar ty. Bëre edhe shfaqjet me qiri e të gjitha këto.

Granitit: Unë në fund u përpoqa ta ndryshoj këtë gjë. Edhe pse ishte vonë thashë edhe nëse dal më mirë t’ju tregoj se po përpiqem./CNA.al

Lajmet e fundit nga