LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kam bërë s*ks në lavatriçe”/ Tea Trifoni tregon detaje: Po bënte…

14 Nëntor 2021, 11:14, Lifestyle CNA
“Kam bërë s*ks në lavatriçe”/ Tea Trifoni

Tea Trifoni vazhdon të jetë një nga vajzat më të përfolura të medias rozë. Ajo u bë e njohur gjatë pjesëmarrjes në emisionin ?Përputhen, sezonin e dytë?.

Kujtojmë se doli çift me Andin por më vonë doli skandali se ishte e lidhur me Beartin, me të cilin gjithashtu u nda.

Tea tani është moderatore e emisionit ?Goca dhe Gra?.

Gjatë emisionin të djeshëm ajo është pyetur se ku ka qënë vendi më i cunditshëm ku ka kryer marrëdhënie seksuale. Tea nga ana tjetër ka treguar se ka qenë mbi lavatriçe. Ajo nuk e ka lënë më kaq por ka treguar edhe një detaj.

?Në lavatriçe?ndërkohë që lavatriçja po bënte centrifugë?, është shprehur Tea ndërkohë që e ka shoqëruar deklaratën e saj me të qeshura./CNA.al

Lajmet e fundit nga