LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kanë gjykuar nënën time biologjike”/ 21 vjeçarja rrëfen historinë e trishtë: E pyesnin pse ke fëmijë me ngjyrë

14 Nëntor 2021, 13:22, Lifestyle CNA
“Kanë gjykuar nënën time biologjike”/ 21

Një histori frymëzuese ka qenë në qendër të rubrikës: ?Ka një mesazh për ty? në emisionin ?E diela Shqiptare?. Një vajzë 21 vjeçare, e braktisur nga e ëma arabe është adoptuar nga nënë Bedria e cila kishte emigruar në Itali për problemet me shëndetin.

Ajo tregon se është rritur me shumë dashur nga nëna e saj adoptive e cila e ka trajtuar njësoj si dy djemtë e saj.

Por njëkohësisht ajo ka rrëfyer se shumë njerëz e kanë parë me sy të keq sepse nënë Bedria dhe djemtë e saj ishin të bardhë ndërsa ajo me ngjyrë.

?Njerzit e kanë parë me sy të keq. Sidomos kur kemi ardhur në Shqipëri për pushime. Shumë njerëz e shikonin në menyrë të çudistshme dhe shpesh herë e pyesin pse ajo ka një fëmijë me ngjyrë?, ka treguar Veronika

Ditën e sotme ajo e ka ftuar ne rubrikën ?Ka një mesazh për ty” për ta falënderuar për të gjitha gjërat që ajo ka bërë për të./CNA.al

Lajmet e fundit nga