LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shqiptarët kanë nevojë për seks”/ Roza Lati bën deklaratën ‘bombë’: Legalizoni shtëpitë publike

14 Nëntor 2021, 13:53, Lifestyle CNA
“Shqiptarët kanë nevojë për seks”/ Roza Lati

Moderatorja e njohur Roza Lati është një nga vajzat me të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo cilësohet si një vajzë pa filtra dhe shumë e drejtpërdrejtë.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në emisionin ?Expuls? dhe në një moment e tërhequr nga coveri i celularit të moderatorit Ronaldo Sharka ku shkruhej fjala ?Sex?, ka bërë një deklaratë.

Ajo është shprehur se në Shqipëri duhet të legalizohen shtëpitë publike sepse shqiptarët kanë nevojë për seks.

?Shqiptarët kanë shumë nevojë për seks. Amortizojnë nervat, edhe për 3 tyma. Mos e harro! Mendoj qe duhet të legalizohet marijuana dhe shtëpitë publike dhe ky popull do ndreqet? ? u shpreh ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga