LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Konkurentes së Përputhen i ndodh e papritura/ Gazetari tenton ta puthë live

15 Nëntor 2021, 07:28, Lifestyle CNA

Ish konkurentja e Përputhen, Shqipe Hysenaj, është përnallur me një situatë të parpritur në rubrikën ?Trotuar?, në ?E Diell?.

Teksa moderatori Edi Manushi nisi të prezantojë temën dhe përshëndeti të ftuarit, Bledi Mane afrohet pranë Shqipes dhe e përqafon, madje tenton edhe ta puth!

Kjo e fundit tenton t?i shmanget këtij gjesti dhe ndërsa largohet nis të qeshë me gjestin e gazetarit!

Momentin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

Lajmet e fundit nga