LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk janë të gjithë si ty”/ Roza Lati ‘shpërthen’ kundër Bietës: Nuk ta marr burrin

14 Nëntor 2021, 16:18, Lifestyle CNA
“Nuk janë të gjithë si ty”/ Roza Lati

Para pak kohësh Roza Lati ishtë e ftuar në emisionin ?Ftesë në 5? të moderatores Bieta Sulo. Ajo ishte e ftuar për të folur në lidhje me një set fotografish të realizuara nga Roza por rrjedha e bisedës ndryshoi dhe Roza shpesh herë është shprehur se është ndjerë shumë e ofenduar në atë intervistë.

Si duket Roza nuk e ka harruar këtë përplasje, ditën e djeshme ajo u shpreh  për Bieta Sulon:

?Pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin për serialin SNOB. Mikpritje shumë e mirë, i bëri komplimenta, e priti shumë mirë. Nuk e kuptoj, vura re që më duket e kishte personale me mua por ne nuk është se ia marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty? ?- ka treguar Roza./CNA.al

Lajmet e fundit nga