LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Graniti bën deklaratën e fortë / “Nëse nuk do të isha i lidhur jashtë shtëpisë do flirtoja me….”

14 Nëntor 2021, 15:02, Lifestyle CNA
Graniti bën deklaratën e fortë / “Nëse nuk do të

Graniti është një konkurentët më të përfolur të ?Big Brother Vip?. Ish futbollisti u përfol për një lidhje të mundshme mes tij dhe Fifit, për shkak të afrimitetit të tyre por rreth dy javë më parë ai u shpreh se Fifin nuk mund ta shohë dot më shumë se shoqe dhe se ishte në një lidhje dashurie jashtë shtëpisë.

I ftuar ditën  e sotme në ?Big Brother Fun Club?, për të folur në lidhje me eksperiencën e tij brenda shtepisë Graniti është shprehur se nëse nuk do të ishte i lidhur jashtë shtëpisë do të filtronte më një vajzë tjetar në “Big Brother”, jo Fifin. Bëhet fjalë pikërisht për Semin.

Ai ka treguar ndër të tjera se tërhiqej edhe nga pamja e jashtme e Semit./CNA.al

Lajmet e fundit nga