LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Kriset’ raporti Pajtim-Sara?/ “Më testoi besimin”

14 Nëntor 2021, 14:12, Lifestyle CNA
‘Kriset’ raporti Pajtim-Sara?/ “Më testoi besimin”

Pajtimi dhe Sara janë dy prej banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip që në fillim kanë treguar se kanë një pëlqim për njëri-tjetrin.

Por së fundi ka patur një hatërmbetje nga ana e Pajtimit, i cili është mërzitur pasi Sara nuk e ka besuar në lidhje me një lojë që është zhvilluar mes banorëve në Big Brother.

Në një bisedë me Donaldin, Pajtimi u shpreh se ajo lojë ishte një test besimi dhe nëse ai iu betua se nuk po gënjente duhet ta kishte besuar patjetër.

?U mërzita për lojën. Kur tregoj diçka që nuk është dhe të them a vëmë bast, una automatikisht të kisha besuar ty. Ishte një farë testim besimi, për të parë nëse e ke me të vërtetë që nuk beson.

Nëse ma teston besimin në lojë dhe unë të sfidoj të them që nuk do të flasim kurrë, atëherë??, ka thënë Pajtimi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga