LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po e pres…”/ Bora flet hapur për Donaldin

14 Nëntor 2021, 14:39, Lifestyle CNA
“Po e pres…”/ Bora flet hapur për Donaldin

Episodi i ?Big Brother Vip? kur Bora takoi Donaldin brenda shtëpisë ka dhënë emocione shumë të forta për pubikun dhe vijon të jetë një nga temat me të përfolura.

Kujtojmë se prej vitesh Bora dhe Donaldi ishin në një lidhje e cila përfundoi para afro 6 muajsh. Por takim mes tyre ne shtepi dhe puthja që shkëmbyen dhanë sinjale se dyshja do kthehet serish bashkë.

Gjatë prezantimit të ?Përputhen prime? Bora është ngacmuar nga Naimi në lidhje me historinë e saj me Donaldin.

Ai i ka thënë se të gjithë shqiptarët po presin një sinjal.

Nga ana tjetër Bora është përgjigjur:: ?Të presin pak se edhe unë po pres dikë??/CNA.al

Lajmet e fundit nga