LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Do vazhdojë njohjen me Arditin pasi të dalë nga shtëpia/ Reagon nëna e Beniadës: Asaj nuk i intereson njeri atje brenda

14 Nëntor 2021, 15:43, Lifestyle CNA
Do vazhdojë njohjen me Arditin pasi të dalë nga shtëpia/

Ardit Çuni ka qenë i ftuar në ?Fun Club? ku ka folur rreth eksperiencës së tij brenda ?Big Brother Vip?.

Kujtojmë se ai kishte një marrëdhënie shumë të mire me Beniadën. Madje, mes tyre ata kanë thënë që edhe pas daljes së Beniadës nga shtëpia do vazhdojnë njohjen e tyre jashtë.

Në një lidhje live për ?Fan Club? ishte edhe mamaja Beniadës,

Linda Nishani, e pyetur nëse e shihte Arditin si një partner të ardhshëm për vajzën e saj u shpreh se vajza e saj tashmë është e rritur dhe mund të zgjedhë vet, ndërsa nga ana tjerër Arditin e cilëson si një djalë të mrekullueshëm, por vetëm kaq! Më tej ajo shtoi se ka kuptuar se Beniada nuk ka asnjë pëlqim atje brenda.

?Të them të drejtën Beniada është 30 vjeçe dhe nuk është e vogël që unë ta mësoj. Arditi është një djalë i mrekullueshëm, me kulturë por dua të them që nuk mund të jap këshilla vajzës time, por megjithatë them unë që kur ka hyrë brenda në BBV ka thënë që nuk më intereson asnjeri dhe nuk e di se çfarë mund të ndodhi?, shprehet mamaja e Beniadës, ndërkohë Arditi i kthehet:

Arditi: E kemi lënë që do njihemi jashtë, or kjo nuk nënkupton që do njihemi më tepër se shokë, mund të ketë diçka por duhet parë kur të dalë Beniada.

Linda Nishani: E le në dëshirën e fëmijës tim, nuk është 17 vjeçe, vendos vetë./CNA.al

Lajmet e fundit nga