LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Larg syve të kamerave/ Dua “e maskuar” viziton Parisin

14 Nëntor 2021, 20:12, Lifestyle CNA
Larg syve të kamerave/ Dua “e maskuar” viziton Parisin

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka vizituar Parisin ku edhe është kapur nga kamerat në stacionin e trenit ?Gare du Nord?.

Dua Lipa bie gjithmonë në sy me stilin e saj të veshjes, por duket se këtë herë ka dashur t?i qëndrojë larg kamerave teksa është maskuar me një kapele dhe një shall të madh jeshil të hedhur mbi kokë. Ajo mbante të veshur një pallto lëkure ngjyrë të zezë dhe në sup një çantë pellushi.

Sipas ?Celebzz?, këngëtarja 26-vjeçare u fsheh pas një maske dhe syzeve të diellit në Paris, i njohur si një nga qendrat më të mëdha të modës në Evropë dhe në botë./CNA.al

Lajmet e fundit nga