LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë ndodhi mes tyre?/ Iliri ia thotë troç Sabianit: Do zhgënjehesh

15 Nëntor 2021, 08:25, Lifestyle CNA
Çfarë ndodhi mes tyre?/ Iliri ia thotë troç Sabianit: Do

Ilir Shaqiri dhe Sabiani, janë dyshja e Big Brother Vip që kanë krijuar një lidhje shumë të fortë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Balerini ishte i gatshëm të linte edhe shtëpinë e kur këngëtari u eliminua nga publiku, por arriti të kthehej falë një bilete vajtje-ardhje.

Së fundmi, Iliri i ka zbuluar një defekt Sabianit, për të cilin ai thotë se po e penalizon.

Sipas Ilirit defekti i vetëm i Sabianitë është që i jepet shumë njerëzve. Balerini shqiptar këmbëngul që Sabiani ka shumë besim te të gjithë konkurrentët dhe mendon se edhe ata do t?ia kthejnë me të njëjtën monedhë.

Ai e paralajmëroi artistin që të ?mos i jepet? kaq shumë njerëzve, sepse janë aty brenda për lojë./CNA.al

Lajmet e fundit nga