LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vajza e Paul Walker bën rrëfimin e rrallë/ Flet për periudhën e errët të jetës së saj

15 Nëntor 2021, 18:06, Lifestyle CNA
Vajza e Paul Walker bën rrëfimin e rrallë/ Flet për

Të enjten, Meadow Walker, vajza e të ndjerit Paul Walker, 23-vjeçarja e sapomartuar zbuloi në Instagram se kishte përjetuar më parë një frikë shëndetësore që përfshinte një tumor. Për fat të mirë, ajo po ndihet shumë më mirë këto ditë.

?Sot 2 vite më parë?, shkroi ajo në mbishkrimin e një fotoje të bërë në një spital. ?Kam bërë një rrugë shumë të gjatë. tung tumor, e bekuar dhe mirënjohëse?.

Ndërsa më shumë detaje rreth situatës së saj shëndetësore nuk i bëri publike menjëherë, Meadow mori shumë mbështetje nga miqtë dhe ndjekësit, përfshirë yllin e Fast & Furious Vin Diesel, i cili komentoi me emoji-t e duarve të lutjes. Pasi pa kaq shumë mesazhe mbështetëse dhe pozitive, Meadow shkroi në Instagram Stories, ?Dërgoj dashurinë time të pakushtëzuar të gjithëve në botë?.

Meadow, e cila ishte 15 vjeç kur babai i saj, Paul Walker, vdiq në një aksident me makinë në vitin 2013, së fundmi pati një tjetër arsye për të festuar kur u martua me të dashurin e saj Louis Thornton-Allan në një ceremoni private buzë plazhit.

Më 22 tetor, modelja konfirmoi statusin e saj të ri të lidhjes në Instagram, duke shkruar ?Ne jemi të martuar? krahas një video bardh e zi të dasmës së saj.

Në atë kohë, një burim konfirmoi për E! News se Vin e kishte shoqëruar atë në altar. Bashkëylli i Fast & Furious, Jordana Brewster ishte gjithashtu i pranishëm në ditën romantike.

Vitet e fundit, Meadow ka vazhduar të nderojë trashëgiminë e babait të saj.

Përveç shërbimit si presidente dhe themeluese e Fondacionit Paul Walker, Meadow është gjithashtu një ambasadore global për të ftuarit e të gjithëve, një vend për të mbijetuarit e dhunës seksuale për të ndarë historitë e tyre.

Sa i përket filmave Fast & Furious, shumë bashkë-yje besojnë se Meadow dhe babai i saj ende kanë një ndikim në ekskluzivitetin popullor.

Në fakt, Jordana më parë tha se Meadow ishte në xhirime gjatë xhirimeve të F9 të këtij viti dhe e ndihmoi kastin që të sigurohej se ?trashëgimia e tij mund të përfshihej?.

?Unë mendoj se Ludacris e ka thënë bukur kur tha se prania e Paul është gjithmonë, gjithmonë me ne dhe ne gjithmonë duam të nderojmë trashëgiminë e tij,? ndau Jordana në në qershor./ Prive

Lajmet e fundit nga