LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Këta nuk janë njerëz"/ Ilir Shaqiri ‘shpërthen’ kundër banorëve

15 Nëntor 2021, 16:20, Lifestyle CNA
"Këta nuk janë njerëz"/ Ilir Shaqiri

Ilir Shaqiri që në hyrje të shtëpisë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip? ka pasur disa përballje të ashpra me banorët.

Kujtojmë se më së shumti është përfolur debati i tij me aktorin e humorit Donald Veshaj. Edhe pse me Donadin bënë paqe tani duket se ka nisur konfliktet me banorët e tjerë.

Pas debatit të sotëm me Fifin, gjatë një bisede me Sabianin ai është shprehur se në shtëpi sheh gogola, duke iu referuar banorëve dhe shtoi se ata nuk janë njerëz.

Këtu sheh gogola nuk ka njerëz, dëgjohet teksa thotë Iliri./CNA.al

Lajmet e fundit nga