LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Morena Taraku provokon fansat/ Pozon joshëse me fustanin e hapur tek shpina

15 Nëntor 2021, 14:47, Lifestyle CNA
Morena Taraku provokon fansat/ Pozon joshëse me fustanin e hapur tek shpina

Morena Taraku është një artistet më të komentuara në median rozë.

Ajo njihet edhe për fotot shumë provokuese që poston në rrjetet sociale ku numëron mijëra ndjekës.

Së fundmi Morena  ka postuar një video ku pozon me një fustan shumë elegant, të hapur në pjesa e të pasmeve dhe në shpinë me të cilin duket shumë joshëse.

 

 

A post shared by K I N G M T ? (@morenataraku)

Kujtojmë se së fundmi Morena është bërë kryefjalë edhe në mediat turke jo vetëm shqiptare për shkak të aludimeve se këngëtarja shqiptare është lidhur me aktorin dhe këngëtarin e njohur turk Berdan Mardini.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga