LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fifi ja thotë hapur Monikës: Paloma u eleminua për fajin tuaj

15 Nëntor 2021, 15:02, Lifestyle CNA
Fifi ja thotë hapur Monikës: Paloma u eleminua për fajin tuaj

Fifi është një nga banoret më të komentuara në shtëpinë më të famshme të momentit ?Big Brother Vip?.

Kujtojmë se ajo u përfol për një lidhje të mundshme me Granitin, i cili u eleminua para 3 ditësh, por ish futbollisti më vonë u shpreh se Fifin nuk mund ta shohë dot më shumë se shoqe dhe se është në një lidhje dashurie me dikë jashtë shtëpisë.

Së fundmi gjatë një bisede me Monikën ajo ka folur në lidhje me eleminimin e Palomës. Shumë hapur Fifi i ka thënë se Paloma është eleminuar për fajin e grupit në të cilin ishte pjesë edhe Monika.

?Paloma u rrezikua prej jush?, dëgjohet teksa thotë Fifi./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga