LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga Los Angeles në Shqipëri / “Love Story” prezanton opinionisten e re

15 Nëntor 2021, 15:57, Lifestyle CNA
Nga Los Angeles në Shqipëri / “Love Story” prezanton

Bleona Qerreti është rikthyer nga Amerika në Shqipëri. Arsyeja është për të marrë pjesë në emisionin që pritet të startojë mbrëmjen e sotme ?Love Story?.

Atë do e shohim në rolin si opinioniste.

Bleona do t?i bashkohet panelit të jurisë, së bashku me Robert Aliajn dhe Jerina Lalajn.

Kujtojmë se Bleona është mësuar me karrigen e opinionistes në disa produksione të Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut në Tv Klan, dhe artistja e di mjaft mirë përballjen me publikun.

Do të jetë interesante të shohim se si artistja do të komentojë konkurentët, dhe si këta të fundit do të ndihen përballë komenteve të saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga