LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Shkëlqen e tëra/ Alketa Vejsiu zbulon si do të duket mbrëmjen e sotme në Love Story

15 Nëntor 2021, 17:34, Lifestyle CNA
FOTOT- Shkëlqen e tëra/ Alketa Vejsiu zbulon si do të duket

Mbrëmjen e sotme starton emisioni i shumëpritur ?Love Story?. Emisioni do të jetë nën moderimin e Alketa Vejsiu.

Moderatorja me anën e disa postimeve në Instastory ka treguar se si do të jetë pamja e saj gjatë mbrëmjes së sotme.

Ajo duket e veshur me një fustan shumë elegant në ngjyrë argjendi plot shkëlqim dhe e kuruar deri në detaj me një make-up shumë profesionist.

Kujtojmë se Alketa ka treguar se ky sezon do të jetë shumë më ndryshe nga ai i pari. Na mbetet të presim si do të vijojnë surprizat në “Love Story“./CNA.al

Lajmet e fundit nga