LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk e ke të gjatë këtu”/ Degardon sherri mes Einxhel dhe Ilirit

15 Nëntor 2021, 17:19, Lifestyle CNA
“Nuk e ke të gjatë këtu”/ Degardon sherri mes Einxhel

Mes Ilirit dhe banorëve të tjerë të ?Big Brother? herë pas here ka pasur debate të forta. Dy ditët e fundit ai ka qenë i tensionuar kryesisht me Einxhel dhe Fifin.

Kujtojmë se edhe më parë ai ka pasur përplasje me Donaldin por si përfundim arritën të sheshonin problemet mes tyre.

Mbrëmjen e sotme ai duket në një moment duke debatuar me Einxhel. Debati i tyre degradoi deri në ngritje zëri, madje në një moment dëgjohet Einxhel duke ju drejtuar: ?Unë parashikoj që ti nuk e ke të gjatë këtu?.CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga