LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Reperja e njohur shtatzanë?/ Fotoja që 'ndezi' dyshimet

15 Nëntor 2021, 17:04, Lifestyle CNA
Reperja e njohur shtatzanë?/ Fotoja që 'ndezi'

Këngëtarja dhe reperja e njohur shqiptare Rina Balaj ka habitur të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me postimin e fundit në Instastory.

Ajo ka pozuar me një veshje shumë provokuese dhe ajo që ra më së shumti në sy ishte barku i saj i rrubullakosur.

Për shkak të kësaj fotoje janë ndezur edhe dyshimet se reperja e njohur është shtatzanë për herë të parë.

Por si duket kjo foto ishte vetëm një editim nga fansat e saj dhe Rina vendosi ta publikonte, si edhe krahes saj ka shkruar: ?E ëmbël?./CNA.al

Lajmet e fundit nga