LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Le të komentojnë racistat”/ Adriana Matoshi tallet me ndjekësit: Komenti më i rëndë fiton një kafe

15 Nëntor 2021, 17:55, Lifestyle CNA
“Le të komentojnë racistat”/ Adriana Matoshi tallet me

Deputetja dhe në të njëjtën kohë aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi është një nga emrat më të përfolur në media, sidomos për jetën e saj private.

Ajo është lidhur me një futbollist 20 vjeçar nga Afrika, dhe në lidhje më këtë fakt gjykohet shumë nga ndjekësit.

Në një status të postuar së fundmi Adriana shprehet se pranon komentete raciste nga ndjekësit e saj.

Më tej ajo vijon se po tek ky status do të mund të shprehen të gjithë, e komenti më i rëndë do fitoj një kafe nga ana e saj.

Postimi i saj i plotë:

Këtu duhet te komentojne vetem racistat!

Vjellni ne komente mos u kurseni, se ne postet tjera qe po i postoj nuk ka t?boj me komentet qe po i shkruani.

Komentuesit me te rande ja qes ni kafe./CNA.al

Lajmet e fundit nga