LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E harroi Alvisën?/ Bashkimi kapet duke flirtuar me Efin

15 Nëntor 2021, 19:16, Lifestyle CNA
E harroi Alvisën?/ Bashkimi kapet duke flirtuar me Efin

Marrëdhënia e Bashkimit me Alvisën u kumentua shumë nga media rozë. Kujtojmë se edhe pas publikimit të skandalit nga ana e Hysenit, Bashkimi sërish vendosi të mbrojë Alvisën dhe ta mbështesë.

Gjithashtu dyshja bënë disa takime së bashku madje u kapën ?mat? kur Alvisa kishte shkuar në shtëpinë e Bashkimit.

Gjithsesi edhe pasi Alvisa u larhua nga programi Bashkimi vijon të qëndrojë në program madje në një moment duket duke flirtuar me Efin.

Në një video të postuar nga prapaskenat e programit kur Bashkimi shihet duke u afruar prane saj.

Ai nis ta prekë në trup Efin dhe shfaq interes ndaj saj dhe grimit të saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga