LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mungoi disa puntata radhazi/ Konkurentja e “Përputhen” tregon se ka diçka serioze me shëndetin e saj

15 Nëntor 2021, 18:42, Lifestyle CNA
Mungoi disa puntata radhazi/ Konkurentja e “Përputhen” tregon

Konkurentja e ?Përputhen? Ritvana ka munguar disa puntata radhazi. Gjatë mbrëmjes së sotme ajo është rikthyer në emision dhe gjithashtu ka dhënë edhe arsyen e mungesës së saj.

Ritvana ka habitur të gjithë duke treguar se ka disa problem shëndetësore dhe i duhet të presë dy javë për të marrë rezultatet e disa analizave.

Bora e ka pyetur konkurenten nëse është  diçka serioze ajo ka thënë se po por pa marrë rezultatin e analizave nuk dëshiron të shkaktojë panik./CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

Lajmet e fundit nga