LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Love story” nis me ngacmime/ Princi i drejtohet konkurentes: Të të marr pak erë…

15 Nëntor 2021, 20:00, Lifestyle CNA
"Love story” nis me ngacmime/ Princi i drejtohet konkurentes: Të

Ka nisur sezoni i dytë i emisionit ?Love Story?. Pjesa më interesante e këtij sezoni qëndron në faktin se Princi është Kristi Aliaj, djali i Robertit i cili është edhe opinionisti i programit.

Gjatë mbrëmjes së sotme po prezantohen edhe vajzat të cilat do të jenë pretndentet për tu bërë partnerja e Kristit.

Edhe pse sot ka qenë episodi i parë duket se nuk kanë munguar ngacmimet.

Gjatë prezantimit të njërës prej konkurenteve Kristi është afruar dhe i ka kërkuar t?i merrte erë.

Pjesë nga biseda:

Kristi: A të të marr pak erë?

Konkurentja: Ku?

(I afrohet tek qafa)

Konkurentja: Me mirë në anën tjetër.

Ndërkohë nuk kanë munguar as lëvizjet provokuese nga ana e vajzës./CNA.al

Lajmet e fundit nga