LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

2 vajza dhe 2 djem në fron/ Risitë që sjell “Love Story 2”: Një nënë e divorcuar konkurente

15 Nëntor 2021, 20:40, Lifestyle CNA
2 vajza dhe 2 djem në fron/ Risitë që sjell “Love Story

Ka startuar mbrëmjen e sotme emisioni ?Love Story? sezoni i dytë, nën moderimin e Alketa Vejsiu.

Që në fillim të mbrëmjes janë bërë publike ndryshimet që sjell ky sezon i ri.

Në fron do të jenë 2 vajza dhe 2 djem të cilër do të zgjedhin mes shumë konkurentëve/ konkurenteve dashurinë.

Mes të gjitha konkurenteve ajo që ra në sy ishte Anxhela. Gjatë prezantimit me Kristin ajo tregoi se është nëna e një vajze dhe  e divorcuar.

Ndërkohë që në karrigen e opinionistëve qëndrojnë, Robert Aliaj, Bleona Qerreti dhe Jerina Lalaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga