LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarja shqiptare tregon planet/ Dasmën do ta bëj në stadiumin “Air Albania”

20 Shtator 2020, 17:58, Lifestyle CNA
Këngëtarja shqiptare tregon planet/ Dasmën do ta bëj në

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkenda Dubova, ka folur sot për jetën e saj private dhe për rikthimin  në muzikë.

Teksa u pyet nëse e ka gjetur njeriun e zemrës, Shkenda tha se nuk është as e fejuar dhe as e martuar. Por moderatorja e emisionin ?Jo vetëm modë? Orinda Huta e ngacmoi duke e pyetur nëse e ka zemrën plot dhe nëse do të ketë të reja nga ajo.

“Me t’fol, m’del zemra. S’i dihet, mund të kemi të reja. Ngadalë do e gjej dhe unë një burrë”, u përgjigj këngëtarja.

Më tej ajo theksoi se mezi po pret të veshë fustanin e bardhë, ndërsa tregoi se ka planifikuar që dasmën ta bëjë në stadiumin ?Air Albania?.

“Më pëlqen të bëj dasmë të madhe, të vesh fustanin e bardhë, do ta bëj në stadium, tek Air Albania”, u shpreh këngëtarja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga