LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bjondina do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Fotot më mahnitëse të modeles së njohur

20 Shtator 2020, 07:20, Lifestyle CNA
Bjondina do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Fotot më

Kseniya Belousova është një modele siberiane e cila u bë e njohur si një nga imazhet e Guess në vitin 2016.

Idhujt më të mëdhenj në fushën e modelingut janë Cindy Crawford, Naomi Campbell dhe Claudia Schiffer.

Kseniya filloi të modelonte që në moshën 15 vjeçare. Gjithashtu u bë e njohur teksa u bë pjesë e programit ?Dancing With the stars? në Itali.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish në Instagram me të cilët ndan fotot më seksi të saj teksa reklamon linjat perfekte me bikini.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më fantastike të bjondinës që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga