LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më parë

19 Shtator 2020, 14:10, Lifestyle CNA
Rita Ora kthehet pas në kohë/ Publikon foton e 8 viteve më

Rita Ora ka një karrierë të sukesshme muzikore dhe numëron me dhjetëra hite të cilat kanë me miliona klikime në Youtube.

Këngëtarja ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes të mediave jo vetëm për suksesin e saj por edhe për jetën private po ashtu edhe pamjen.

Së fundmi, bukuroshja shqiptare është bërë nostalgjike dhe ka ndarë në rrjete sociale një foto të shkrepur tetë vite më parë duke e krahasuar me një tjetër të realizuar së fundmi. ?Floku 2020 Vs 2012 dhe ështe qartë se atëherë nuk ja kisha idenë për konturin?, ka shkruar Rita krahas fotove.

Ndërkohë, që bie në sy është komenti që i la lënë e ëma, Vera Ora. Komentet e shpeshta që ajo lë në postimet e së bijës në gjuhën shqipe tërheqin gjithmonë vëmendjen,  ndërkohë që këtë herë Vera e ka krahasuar këngëtaren me ?shampiten?, një ëmbëlsirë kosovare./ CNA.al

Lajmet e fundit nga