LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Nënë e bijë duke u puthur në buzë/ Vajza e Ornella Mutit tejkalon çdo limit

19 Shtator 2020, 12:13, Lifestyle CNA
FOTOT-Nënë e bijë duke u puthur në buzë/ Vajza e

Naike Rivelli, vajza e aktores Ornella Muti, së bashku me të ëmën kanë tronditur rrjetin me foton e fundit. Të dyja shfaqen duke u puthur në buzë dhe kaq ka mjaftuar që rrjeti të ndizet në komente.

Por nuk duhet të habitemi nga ky veprim pasi Naike tashmë është e njohur pikërisht për foto të guximshme ku nguron të dalë edhe nudo.

Naike ka nxjerrë në pah format trupore dhe falë tyre ka fituar vëmendjen e fansave të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga