LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Me jep një kafe të lutem”/ Kamarierja në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt

18 Shtator 2020, 14:07, Lifestyle CNA
“Me jep një kafe të lutem”/ Kamarierja në klipin e

Pak javë më parë, CNA.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë lekëve.

Pak kohe pas publikimit të këtij skandali, mësohet se është larguar nga detyra , sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, Plarent Ndreca.

Mësohet se Ndreca është zëvendësuar nga Elena Pici, e cila vjen nga Këshilli i Ministrave.

Por kush është Elena Pici?

Sekretarja e re e Përgjithshme e kësaj ministrie, Elena Pici para se të merrte këtë post ka qenë koordinatore e Engjëll Agaçit dhe njihet si një nga njerëzit e afërt të tij. Ajo ka qenë pjesë  si figurante në një nga klipet e këngëtarit Alban Skënderaj, “Mirëmëngjes”.

Një vajzë me flokë të zeza, e cila shfaqej në klip në rolin e kamarieres që shërbente kafen. Pas eksperiencës si modele në klip ajo ka fituar një post të rëndësishëm në Ministrinë e Brendshme./ CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga