LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mesude mbetet e paralizuar

18 Shtator 2020, 07:29, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Mesude mbetet e

Mesude pëson një incident duke bërë punët e shtëpisë. Ajo rrëshket nga shkallët dhe përfundon në spital. Feride dhe Toprak kurorëzohen në martesë. Në ditën e tyre më të rëndësishme ata mbledhin bashkë të afërmit dhe vajzat e jetimores.

Neriman bëhet dëshmitare e martesës së Ferides. Ejlyl mëson se e ëma ka përfunduar në spital. Ajo tronditet kur mëson se Mesude është paralizuar dhe e ka humbur foshnjën. Kemal përfiton nga gjendja e Mesudes për të bërë ligjin në shtëpi.

Ai nuk lejon mikeshat e Ejlylit të vizitojnë Mesuden. Kjo e fundit tani po e sheh fytyrën e vërtetë të Kemalit. Feride dhe Toprak shkojnë me muaj mjalti por gjërat nuk shkojnë siç kishin menduar./CNA.al

Lajmet e fundit nga