LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tifozja më “hot” e Instagramit/ Njihuni me “bishën ruse” që përvëlon me fotot e saj

17 Shtator 2020, 09:00, Lifestyle CNA

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat e saj perfekte si dhe për fotot fanatstike që ndan në Instagram.

Ajo njihet gjithashtu si një modele fitnesi si dhe një nga yjet e Instagramit. Famën e saj dhe 2.5 milionë ndjekës ajo i arriti duke pozuar shumë seksi në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga