LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çmend meshkujt me format e saj/ Fotot më të nxehta të “meksikanes bombastike“

17 Shtator 2020, 07:30, Lifestyle CNA

Ana Paula Saenz është një modele fitnessi e cila për vite me radhë ka punuar shumë fort për të rritur popullaritetin e saj në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e fiksuar pas pasionit të saj për palestrën dhe po punon për të bërë emër në këtë industri. Ana Paula është nga Meksika por së fundi udhëton edhe nëpër botë për të treguar fizikun e saj marramendës dhe stilin e saj të jetesës si modele dhe yll interneti.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më seksi të Ana Paula Saenz që mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga