E fundit!

x

“Më futën kokën në tualet”/ Ava Max bën rrëfimin tronditës, tregon si e kanë bullizuar në fëmijëri

16 Shtator 2020, 09:21, Lifestyle CNA
“Më futën kokën në tualet”/ Ava Max bën

Tani ajo është një këngëtare e njohur në tregun ndërkombëtar dhe ka arritur të bëhet pjesë e listës së këngëtarëve më të mirë në botë.

Por jeta nuk ka qenë gjithnjë fushë me lule për këngëtaren Ava Max.Gjatë një interviste Ava ka treguar se në fëmijëri është bullizuar shumë nga shoqet e saj.

?Nuk mund ta parashikosh se si do të jetë shkolla dhe për mua ka qenë shumë e vështirë dhe unë nuk doja të shkoja më atje. Ka qenë një grup vajzash që më bullizonin gjatë gjithë kohës. Një ditë më vendosën në një cep të banjës dhe dikush më futi kokën në tualet. Për këtë arsye nuk doja të shkoja në shkollë dhe në këtë pikë vendosa të mos shkoja. Fillova të studioja në shtëpi?, ka treguar Max./ CNA.al

Lajmet e fundit nga