LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat surprizojnë Feriden

16 Shtator 2020, 07:51, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Vajzat

Ejlyl zihet me Serkanin pasi mëson se ai u ka treguar gazetarëve mbi historinë e saj me Kemalin. Defne përpiqet të turpërojë Ejlylin para shkollës. Ejlyl rreh Defnen. Mesude mëson se nuk mund ta abortojë foshnjën pa lejen e Kemalit.

Ejlyl gjen mbështetje tek Atakan. Në shoqërinë e tij ajo ndihet e lirë dhe e lumtur. Feride fton vajzat e jetimores në martesën e saj. Songyl mëson se Zehra ka vendosur të largohet nga lagjja për shkak të thashethemeve që janë përhapur për të dhe Sadullahun.

Feride merr një surprizë nga Topraku dhe vajzat e jetimores. Feride mban natën e kënasë në jetimore./CNA.al

Lajmet e fundit nga