LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot në serialin “Lule të vemuara”/ Policia shpëton vajzat, por ja ç’ndodh me Gynejin

15 Shtator 2020, 07:46, Lifestyle CNA
Sot në serialin “Lule të vemuara”/ Policia shpëton

Nazan lidh Kemalin pas karriges dhe e kërcënon me thikë. Forcat policore futen në shtëpinë e Sadullahut për të shpëtuar vajzat e djemtë. Ish-bashkëshorti i Zehras i drejton pistoletën për ta vrarë. Policia shpëton Zehran dhe qëllon ish-bashkëshortin e saj.

Vajzat shpëtojnë nga ky makth. Gynej dërgohet me urgjencë në spital. Selen ia hedh fajin Songylit dhe e godet me shuplakë.

Gynej e kalon rrezikun për jetën. Kemal dhunon Mesuden. Gynej shtiret sikur ka humbur memorien kur Songyl shkon e viziton. Ejlyl mëson se Mesude ka dal në gazetë. Toprak vendos të celebrohet në martesë me Feriden./ CNA.al

Lajmet e fundit nga