LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë për fotoshop: “Shikoji b*thën, shiko hijen”

15 Shtator 2020, 11:30, Lifestyle CNA
Melinda Ademi tregon të pasmet bombastike me bikini/ Fansat e akuzojnë

Reperja Melinda Ademi, pas suksesit me bashkëpunimin me reperin Gjiko, ka preferuar të bëjë disa ditë pushime në det.

Reperja është shumë e komentuar për format bombastike pasi i reklamon shpesh në profilin e saj.

Së fundi ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet me bikini dhe tregon të pasmet. Sigurisht në rrjet nuk kanë munguar as komentet ku e akuzojnë reperen për photoshop.

Njëri prej tyre i shkruan: ?Shikojini hijen, shikojini b*thën, çfarë dallimi, photoshop baba.?/ CNA.al

Lajmet e fundit nga