LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

15 Shtator 2020, 13:35, Lifestyle CNA
“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.

Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: ?Ti je plot dashuri??????./ CNA.al

Lajmet e fundit nga