Partnerja e Seldit habit ndjekësit/ I drejton pyetjen që po “trazon” rrjetin

16 Shtator 2020, 10:37, Lifestyle CNA
Partnerja e Seldit habit ndjekësit/ I drejton pyetjen që po

Pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka qenë shumë i komentuar në mediat rozë për jetën e tij private. Pak kohë më parë ai prezantoi dhe të dashurën e tij të re, Sindi Cela.

Këngëtari publikoi foton ku shihej duke u puthur në buzë dhe e uronte për ditëlindje.

 

 

 

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on


Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit e ngacmonin në rrjetet sociale me komente të tipit ?Sa herë ke qenë i fejuar?. Duket se kjo është pyetja që së fundi po e mundon edhe partneren e tij e cila teksa ka publikuar një foto me këngëtarin shkruan në mënyrë ironike: ?Kur e pyes sa here ke qene i fejuar ??./ CNA.al

Lajmet e fundit nga