LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ajo tha “Po”/ Amari i dhuron “unazën” më të bukur mami Oltës

16 Shtator 2020, 11:23, Lifestyle CNA

Aktorja Olta Gixhari pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Bukuroshja solli në jetë djalin të cilin vendosi ta quante Amar. Aktorja nuk ndalet në asnjë moment pa e shprehur lumturinë që Amar i dhuron çdo ditë.

Së fundi ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj ?unazën? që i ka dhuruar Amar, e cila është më e bukura që mund të keni parë ndonjëherë.

Ajo mban në gisht biberonin e vogël të bebeve dhe krahas shkruan se ka thënë ?Po? përgjithmonë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Lajmet e fundit nga