LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

17 Shtator 2020, 08:30, Lifestyle CNA

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga