LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Nxehet sfida/ Kjo është konkurrentja më e fortë e supermodeleve të Instagramit

18 Shtator 2020, 07:18, Lifestyle CNA

Katya Elise Henry është një modele fitnessi me forma tejet shpërthyese. Katya është bërë e njohur njësoj si Demi Rose apo Anastasia Kvitko falë formave bombastike.

Katya ka 6.8 milionë ndjekës në Instagram të cilët sa vijnë e shtohen falë fotove tejet seksi dhe provokuese që poston Katya. Tashmë janë të shumta supermodelet me forma bombastike që po bëhen shumë të famshme si influencuese të rrjeteve sociale dhe Katya po kthehet një prej tyre.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më të zjarrta të Katya Elise Henry./ CNA.al

Lajmet e fundit nga