Foto-Plas skandali për ish-modelen/ Çfarë fshihet pas fytyrës engjëllore të pilotes seksi

17 Shtator 2020, 16:00, Lifestyle CNA
Foto-Plas skandali për ish-modelen/ Çfarë fshihet pas

Ish-modelja Nadia Marcinkova, njihet ndërkombëtarisht si një ndër më modelet më joshëse me fytyrën engjëllore.

Por shumë pak e dinin çfarë fshihej pas pamjes së pafajshme që të jep në këndvështrim  të parë.

Ish-modelja sllovalke që aktualisht punon si pilote dhe është imazh i kompanisë së aviacionit ku punon, është përfshirë në një skandal të madh.

Prej dy ditësh në mediat botërore po qarkullojnë foto të ish-modeles me pedofilin Jefrrey Epstein, ndërsa disa dëshmi tronditëse fshihen pas këtyre.

Epstein është akuzuar se ka abuzuar seksualisht me disa vajza, të cilat kanë denoncuar në polici se në momentine  abuzimit në prezente ka qenë edhe një vajzë.

Bëhet fjalë pikërisht për Nadia Marcinkova, e cila është etiketuar nga viktimat e abuzimit si e ?dashura? e Epstein.

Disa vajza të mitura kanë deklaruar se Marcinkova dhe Epstein i kanë kërcënuar që të kryenin marëdhënie seksuale me to dhe aktin e abuzimit seksual e filmonin.

Një vajzë britanike e quajtur Sarah Ransome, tha se dyshja e kishte detyruar të bënte seks me Marcinkovën dhe avokatin fuqiplotë të Epstein, Alan Dershowitz, ndonëse ky i fundit e mohon këtë.

Viktimat kanë treguar Epstein i ka deklaruar atyre se Marcinkovën e kishte skllave seksi dhe se e kishte blerë atë në moshën 14 vjeç, nga prindërit e saj në Europën Lindore. / CNA.al

Lajmet e fundit nga