LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që “tërbuan” meshkujt

18 Shtator 2020, 07:22, Lifestyle CNA
Përvëluese si Carmen Ortega/ Fotot e modeles që

Ajo është një nga modelet më të komentuara në mediat e huaja. Bëhet fjalë për Carmen Ortegan. Modelja publikon foto shumë seksi ku tregon format shpërthyese duke çmendur të gjithë fansat e saj.

Carmen është lakuar jo pak herë edhe për shkak të deklaratave të saj, sipas së cilës ka patur një lidhje me basketbollistin LeBron James.

Madje ajo ka theksuar se ka patur mesazhet e tij në telefonin e saj dhe gjithashtu një video të nxehtë të cilën do t?a publikonte në qoftë se nuk do t?i kishin vjedhur celularin në Ibiza.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga