LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më bënin pyetjet më idiote”/ Florjan Binaj tregon çfarë e ka acaruar më shumë gjatë periudhës që u infektua me Covid-19

18 Shtator 2020, 09:22, Lifestyle CNA
“Më bënin pyetjet më idiote”/ Florjan Binaj tregon

Pak muaj më parë aktori i njohur i humorit , Florjan Binaj, rezuloti pozitiv me COVID-19, por nuk kishte asnjë simptomë. Sipas rregullave Binaj u vetëizolua për 14 ditë për të shmangur përhapjen e virusit.

Por pavarësisht se nuk kishte simptoma të rënda, ajo periudhë nuk ka qenë aspak e lehtë për aktorin, të cilit i është dashur të përballet me pyetjet e shumta të njerëzve.

Për ?Top Story?, ai ka rrëfyer skena jo dhe aq të këndshme me persona që e pyesnin vazhdimisht për virusin dhe i bënin pyetjet më ?idjote?.

?Gjëja që më ka acaruar më shumë kanë qenë pyetjet e njerëzve. Pyetja më idjote ka qenë ?ku e more??. Pyetja tjetër ishte ?a na e ke ngjit ti neve??. Më pyesnin në Instagram sidomos: ?Përshëndetje Flori, kam 37 e dy vija, a jam me korona??. I thoja unë nuk jam tampon, unë jam njeri si gjithë të tjerët.?- ka rrëfyer Flori./ CNA.al

Lajmet e fundit nga