LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Boll se na hapët barkun me firmën e mbathjeve”/ Këngëtarja shqiptare shpërthen ndaj kolegëve: “Hapni rylin e fytit e këndoni”

18 Shtator 2020, 08:16, Lifestyle CNA
“Boll se na hapët barkun me firmën e mbathjeve”/

Këngëtarja Enxhi Nasufi i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Ajo ka shpërthyer ndaj kolegëve me kritika duke iu thënë që ata dinë vetëm të reklamojnë firmën e mbathjeve.

Teksa dëgjon një nga këngët e saj të preferuara, krahas hedh dhe një thumb për koleget e sajtë cilëve iu drejtohet:

?Jam poshtë shtëpisë, ndonjëherë kam qejf të rri disa minuta vetëm në qetësi dhe rastësisht po dëgjoja këtë video. Ky zë! Jam e lodhur aq shumë po kjo më bëri natën kaq të bukur. Zoti të bekoftë! Më bëre të qaj nga emocionet. Dëgjoni! Na janë shtuar këngëtaret si milingonat. Edhe boll na hapët barkun me firmën e mbathjeve dhe shapkave me gisht që vishni po hapni rylin e fytit e këndoni po keni??./ CNA.al

Lajmet e fundit nga