LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një histori dashurie jashtë serialit?/ Aktorja turke jep përgjigjen e shumëpritur nga fansat

18 Shtator 2020, 11:56, Lifestyle CNA
Një histori dashurie jashtë serialit?/ Aktorja turke jep

Hande Erçel dhe Kerem Bursin, prej kohësh po përfliten në mediat rozë për një histori dashurie jashtë serialit.

Dyshja po luajnë së bashku në serailin ?Trokit në derën time? dhe kimia mes tyre ka bërë që fansat të dyshojnë se mes tyre ka diçka më shumë.

Së fundmi gazetarët e kanë pyetur sërish Handen për lajmet e fundit. ?Fansat mendojnë se shkoni shumë me njëri-tjetrin.

Mos ka lindur një dashuri e re mes jush??, ishte pyetja e gazetarëve të cilëve Hande iu përgjigj se ata thjesht po bëjnë punën e tyre. ?Po e di që mendojnë kështu, por ne thjesht po bëjmë punën tonë. Ne punojmë 24 orë në ditë?-u përgjigj aktorja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga